Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Pracownicy
 

Wójt Gminy

Grzesiuk Adam

tel. (81) 757-50-12

e-mail: puchaczow@lubelskie.pl

Przyjęcia Interesantów w sprawach skarg i wniosków

-w każdy wtorek o godz. 14.00-16.00

 

Skarbnik Gminy

Marcinek Barbara

tel. (81) 757-50-12 w. 15

e-mail: b.marcinek@puchaczow.lubelskie.pl

 

Sekretarz Gminy

Dębski Jerzy

tel. (81) 757-50-12 w. 13

e-mail: sekretarz@puchaczow.lubelskie.pl

 


 

Referat Finansowy-Budżetowy

 

Jędruszak Aneta

Inspektor ds. księgowości

tel. (81) 757-50-12 w. 15

e-mail: a.jedruszak@puchaczow.lubelskie.pl

 

Dudziak Władysława

Podinspektor ds. księgowości

tel. (81) 757-50-12 w. 18

e-mail: w.dudziak@puchaczow.lubelskie.pl

 

Kraska Regina

Inspektor ds. księgowości

tel. (81) 757-50-12 w. 12

e-mail: r.kraska@puchaczow.lubelskie.pl

 

Brzozowiec Marta           

Referent ds.księgowości

tel. (81) 757-50-12 w. 18

e-mail: marta.brzozowiec@puchaczow.lubelskie.pl

 

Żmurek Ewa

Inspektor ds. podatku VAT

tel. (81) 757-50-12 w. 12

e-mail: e.zmurek@puchaczow.lubelskie.pl

 


  

Wieloosobowe Stanowisko ds. Podatkowych                        

 

Staszczak Stefania

Inspektor ds. podatków

tel. (81) 757-50-12 w. 38

e-mail: s.staszczak@puchaczow.lubelskie.pl

 

Choma Halina

Inspektor ds. podatkowych

tel. (81) 757-50-12 w. 38

e-mail: h.choma@puchaczow.lubelskie.pl

 

Sokołowska Agnieszka

Inspektor ds. podatków

tel. (81) 757-50-12 w. 38

e-mail: a.sokolowska@puchaczow.lubelskie.pl

 

Szych Katarzyna

Pomoc administracyjna

tel. (81) 757-50-12 w. 38

e-mail: k.szych@puchaczow.lubelskie.pl

 

 


 

Archiwum  

 

Polakowska Wioletta

Referent ds. archwium

tel. (81) 757-50-12 w. 30

e-mail: w.polakowska@puchaczow.lubelskie.pl

 


 

Radca Prawny

           

Chabros Hanna

Radca prawny

tel. (81) 757-50-12 w. 19

e-mail: radca@puchaczow.lubelskie.pl

 


 

Stanowisko ds. Oświaty, Kultury i Sportu

 

Kłembokowska Urszula

Inspektor ds. oświaty

tel. (81) 757-50-12 w. 30

e-mail: u.klembokowska@puchaczow.lubelskie.pl



 

Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

           

Pacek-Jaśkiewicz Barbara

Kierownik referatu

tel. (81) 757-50-12 w. 37

e-mail: b.pacek-jaskiewicz@puchaczow.lubelskie.pl

 

Chaciewicz Alicja

Podinspektor ds. rolnictwa

tel. (81) 757-50-12 w. 37

e-mail: a.chaciewicz@puchaczow.lubelskie.pl

 

Roczon Sylwia

Podinspektor ds. ochrony środowiska

tel. (81) 757-50-12 w. 37

e-mail: s.roczon@puchaczow.lubelskie.pl

 

Jakubowska Joanna

Podinspektor ds. ochrony środowiska

tel. (81) 757-50-12 w. 37

e-mail: j.jakubowska@puchaczow.lubelskie.pl

 

Grabowski Jarosław

Pomoc administracyjna

tel. (81) 757-50-12 w. 37

e-mail: j.grabowski@puchaczow.lubelskie.pl

 


 

Referat Administracyjno- Organizacyjny

 

Maśluch Mieczysława

Podinspektor ds. obsługi organów gminy

tel. (81) 757-50-12 w. 11

e-mail: m.masluch@puchaczow.lubelskie.pl

 

Oraczewska Jolanta

Samodzielny referent ds. obsługi organów gminy

tel. (81) 757-50-12 w. 11

e-mail: j.oraczewska@puchaczow.lubelskie.pl

 

Brzozowiec Mariusz

Podinspektor ds. informatyki

tel. (81) 757-50-12 w. 20

e-mail: m.brzozowiec@puchaczow.lubelskie.pl

 

Klimaszewska Barbara

Inspektor ds. obsługi sekretariatu

tel. (81) 757-50-12 w. 14

e-mail: b.klimaszewska@puchaczow.lubelskie.pl

 

Biedacha Sylwia

Podinspektor ds. funduszy sołeckich

tel. (81) 757-50-12 w. 36

e-mail: s.biedacha@puchaczow.lubelskie.pl

 

Choma Katarzyna

Podinspektor ds. administracyjnych i majatku gminy

tel. (81) 757-50-12 w. 34

e-mail: k.choma@puchaczow.lubelskie.pl

 

Kowalska Krzysztofa

Pomoc administracyjna

tel. (81) 757-50-12 w.

e-mail: k.kowalska@puchaczow.lubelskie.pl

 

Marcinek Monika

Pomoc administracyjna

tel. (81) 757-50-12 w.11

e-mail: m.marcinek@puchaczow.lubelskie.pl

 

Mileszczyk Jerzy

Kierowca

tel. (81) 757-50-12

 


 

Referat Inwestycji, Planowania Przestrzennego, Gospodarowania Mieniem Gminnym i Zamówień Publicznych

 

Tulej August

Podinspektor ds. budownictwa i inwestycji

tel. (81) 757-50-12 w. 40

e-mail: a.tulej@puchaczow.lubelskie.pl

 

Decyk Teresa

Inspektor ds. infrastruktury technicznej

tel. (81) 757-50-12 w. 20

e-mail: t.decyk@puchaczow.lubelskie.pl

 

Olejnik Maria

Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami

tel. (81) 757-50-12 w. 20

e-mail: m.olejnik@puchaczow.lubelskie.pl

 

Śliwińska Magdalena

Podinspektor ds. gospodarki lokalowej i materiałowej

tel. (81) 757-50-12 w. 20

e-mail: m.sliwinska@puchaczow.lubelskie.pl

 

Jewierska-Kozak Alicja
Inspektor ds. zamówień publicznych
tel. (81) 757-50-12 w. 23
e-mail: a.kozak@puchaczow.lubelskie.pl

 

Czajka Ewelina

Podinspektor ds. rozliczenia inwestycji i planowania przestrzennego 

tel. (81) 757-50-12 w. 23

e-mail: e.czajka@puchaczow.lubelskie.pl

 


 

Referat Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy

 

Janiuk Katarzyna

Kierownik referatu

tel. (81) 757-50-12 w. 31

e-mail: k.janiuk@puchaczow.lubelskie.pl

 

Chruściel Iwona

Podinspektor ds. rozwoju lokalnego i funduszy unijnych

tel. (81) 757-50-12 w. 31

e-mail: i.chrusciel@puchaczow.lubelskie.pl

 

Hałas Agata

Pomoc administracyjna

tel. (81) 757-50-12 w. 31

e-mail: a.halas@puchaczow.lubelskie.pl

 

Ukalska Aleksandra           

Pomoc administracyjna

tel. (81) 757-50-12 w. 31

e-mail: a.ukalska@puchaczow.lubelskie.pl

 

Caban Agnieszka           

Pomoc administracyjna

tel. (81) 757-50-12 w. 31

e-mail: a.caban@puchaczow.lubelskie.pl

 

Szafranek Angelika           

Pomoc administracyjna

tel. (81) 757-50-12 w. 31

e-mail: a.szafranek@puchaczow.lubelskie.pl

 


 

Stanowisko Pracy ds. Ewidencji Ludności i Spraw Wojskowych

 

Bojakowska-Gil Ewa

Podinspektor ds. obywatelskich

tel. (81) 757-50-12 w. 36

e-mail: e.bojakowska-gil@puchaczow.lubelskie.pl

 

Wróbel Edyta

Referent ds. obywatelskich

tel. (81) 757-50-12 w. 36

e-mail: e.wrobel@puchaczow.lubelskie.pl

 


 

Stanowisko ds. Kadr

 

Kuna Ewelina

Podinspektor ds. Kadr

tel. (81) 757-50-12 w. 18

e-mail: e.kuna@puchaczow.lubelskie.pl

 


 

Asystent

 

Szych-Jakubowska Małgorzata

Asystent ds. górniczych

tel. (81) 757-50-12 w. 30

e-mail: m.jakubowska@puchaczow.lubelskie.pl

 


 

Referat ds. Obronnych, Zarządzania Kryzysowego, Działalności Gospodarczej i Współpracy ze  Stowarzyszeniami

 

Grzesiak Marek

Kierownik referatu,

tel. (81) 757-50-12 w. 26

e-mail: m.grzesiak@puchaczow.lubelskie.pl

 

Lis Robert
Podinspektor ds. działalności gospodarczej, zdrowia, bhp. i ppoż.
tel. (81) 757-50-12 w. 26
e-mail: r.lis@puchaczow.lubelskie.pl

Paluch Joanna
Podinspektor ds. administracyjnych
tel. (81) 757-50-12 w. 26
e-mail: j.paluch@puchaczow.lubelskie.pl

 


 

Wieloosobowe Stanowisko Pracy ds. Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych

 

Miszczuk Bogumiła

Specjalista ds. świadczeń rodzinnych

tel. (81) 757-50-12 w. 34

e-mail: b.miszczuk@puchaczow.lubelskie.pl

 

Brzoskowska Barbara

Podinspektor ds. stypendiów socjalnych i świadczeń alimentacyjnych

tel. (81) 757-50-12 w. 34

e-mail: b.brzoskowska@puchaczow.lubelskie.pl

 


 

Urząd Stanu Cywilnego

 

Janiuk Sylwia

Z-ca kierownika USC,

tel. (81) 757-50-12 w. 36

e-mail: s.janiuk@puchaczow.lubelskie.pl

 

Paluch-Runiewicz Edyta

Podinspektor ds. dokumentacji aktów stanu cywilnego, Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych

tel. (81) 757-50-12 w. 30

e-mail: e.paluch-runiewicz@puchaczow.lubelskie.pl

 

Mariusz Brzozowiec
poniedziałek, 22 grudnia 2014
356 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
imieniny
Bożeny, Drogomira, Zenona
Wybory Samorządowe 2014
Film Promocyjny Gmina Puchaczów -Dobre miejsce
Wirtualny Spacer
BAZA FIRM
SONDA
Orlik 2012 -1
Urząd Gminy Puchaczów, ul. Lubelska 22, 21-013 Puchaczów, pow. łęczyński, woj. lubelskie
tel.: 081 7575012, fax: 081 7575765, email: puchaczow@lubelskie.pl
NIP: 713-10-45-716, Regon: 000550143
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI